Jak správně používat Masážní pistoli?

Návod k použití Masážního přístroje Powerful MG V3

  1. Před prvním použitím je potřeba přístroj nabít na 100 %.
  2. Vyberte si vhodnou masážní hlavici a umístěte ji jemným zatlačením do zdířky.
  3. Zespodu rukojeti zapněte přepínač ON/OFF = pohotovostní režim.
  4. Následně se rozsvítí dotykový displej, kde nalevo uvidíte aktuální rychlost masážní hlavice a napravo stav baterie vyjádřený v procentech.
  5. Jakmile je přístroj v pohotovostním režimu, stačí pouze zmáčknout prostřední tlačítko ON/OFF na dotykovém displeji a masážní přístroj se dá do práce.
  6. Zvolte si frekvenci masáže pomocí tlačítek + - a nastavte si požadovanou rychlost masážní hlavice.
  7. Užívejte si masáž!

 

Jak masírovat pro maximální účinek, ale zároveň bezpečně?

Jakmile si vyberete vhodný nástavec, přiložte masážní přístroj ke svalové partii, kterou chcete masírovat. Rozhodně na ni netlačte, ale nechte ji volně pohybovat po kůži. Někdo také preferuje masáž přes tričko nebo kalhoty. Vyzkoušejte, co je příjemnější pro Vás.

Uvolněte se a užívejte si masáž. Jedna svalová partie by Vám měla zabrat kolem 1-5 min s ohledem na zvolenou intenzitu. Vždy je lepší začít s nižší intenzitou a případně postupně přidávat.

Vyhýbejte se kostím a masírujte od ramen dolů, rozhodně se vyhněte i krku! Vyzkoušejte masáž s různými nástavci i rychlostmi.

Jestliže narazíte na velmi bolestivé partie, tak masírujte pouze velmi jemně, případně můžete masírovat nejbližší okolí, aby krev začala proudit blízko bolestivé partie a začala co nejdříve regenerovat.

Pamatujte prosím, že masáž by neměla být bolestivá. Pokud při masáži narazíte na bolavou oblast, snižte rychlost. Nepoužívejte přístroj déle než 1 hodinu v kuse.

Po čase používání masážního přístroje sami poznáte, co Vám vyhovuje a jakou intenzitu masáže na danou partii volit.

Přejeme příjemnou masáž!